Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) - Verkocht

Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!
  • Frans Funke (1908-1993)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst73 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Frans Funke, een landschap op het Griekse eiland Amorgos.  Aquarel op papier, gesigneerd en gesitueerd rechtsonder.  In withouten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 93cm x 73cm (incl. lijst), 50cm x 39cm (binnen passe-partout)

Frans Funke (1908-1993)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
3627 verkochte items
Alle items van deze verkoper (209)
93 cm
73 cm
50 cm
39 cm

ObjectlocatieDiemen,  Nederland
Starttijd27-2-2020 om 15:05
Eindtijd2-3-2020 om 20:32
Biedingen (7)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken