Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) - Verkocht

Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Frans Funke - Amorgos, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2990 verkochte items
Alle items van deze verkoper (227)
  • Frans Funke (1908-1993)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
Lijst73 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Frans Funke, een landschap op het Griekse eiland Amorgos.  Aquarel op papier, gesigneerd en gesitueerd rechtsonder.  In withouten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 93cm x 73cm (incl. lijst), 50cm x 39cm (binnen passe-partout)

Frans Funke (1908-1993)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2990 verkochte items
93 cm
73 cm
50 cm
39 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-02-2020 om 15:05
Eindtijd:02-03-2020 om 20:32
Biedingen (7)
ch10
02 mrt. / 19:58
€ 25
HVellinga
02 mrt. / 18:39
€ 20
ch10
02 mrt. / 18:38
€ 15
HVellinga
02 mrt. / 18:38
€ 10
ch10
02 mrt. / 10:46
€ 5
nelleke1958
02 mrt. / 10:46
€ 3
ch10
28 feb. / 12:42
€ 1