| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 1957 |
| Techniek | Gouache |
| Drager | Papier |
| Stijl | Expressionistisch |
| Onderwerp | Havengezicht |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 48 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bijzonder mooie gouache van Frans Hollaardt. Bedrijvigheid in een dok in zijn karakteristieke stijl. Gouache op papier, in passe-partout, rechtsonder gesigneerd en gedateerd (’57). In zeer goede conditie, al zou ik persoonlijk het oude passe-partout vervangen.
Afmetingen: 61cm x 48cm (incl. passe-partout), 48cm x 34cm (binnen passe-partout)
Bij aankoop moet het werk bij voorkeur worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt, aangetekend en extra verzekerd verzonden worden op kosten van de koper.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||