Frans Joosen - Het gesprek

Frans Joosen - Het gesprek kopen? Bied vanaf 50!
Frans Joosen - Het gesprek kopen? Bied vanaf 50!Frans Joosen - Het gesprek kopen? Bied vanaf 50!Frans Joosen - Het gesprek kopen? Bied vanaf 50!
  • Frans Joosen (1932-2021)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2007
Techniek Gemengde Techniek
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gemengde techniek op papier, ingelijst

Origineel kunstwerk van Frans J. Joosen (ook bekend als F. Joosen), getiteld Het gesprek, vervaardigd in 2007. Het werk is uitgevoerd in gemengde techniek op papier en toont een expressieve, figuratieve voorstelling van twee figuren in interactie.

Frans J. Joosen was een Nederlands kunstschilder, leerling van Rob Verbunt en Jan Asselbergs, lid van de Tilburgse Kunstvrienden en oprichter (en tot 1972 voorzitter) van de Kunstcontactgroep “Oosterhout”. Zijn oeuvre bestaat voornamelijk uit figuurstukken, naakten, portretten en landschappen.

Het werk is gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterzijde door de kunstenaar zelf. Ingelijst met passe-partout, in goede staat.

Specificaties:
 • Kunstenaar: Frans J. Joosen (F. Joosen)
 • Titel: Het gesprek
 • Jaar: 2007
 • Techniek: gemengde techniek op papier
 • Gesigneerd en gedocumenteerd (achterzijde)
 • Ingelijst met passe-partout
 • Conditie: goed
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Frans Joosen (1932-2021)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Timokerstens
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items (1)
30 cm
50 cm
20 cm
30 cm