Gemengde techniek op papier, ingelijst
Origineel kunstwerk van Frans J. Joosen (ook bekend als F. Joosen), getiteld Het gesprek, vervaardigd in 2007. Het werk is uitgevoerd in gemengde techniek op papier en toont een expressieve, figuratieve voorstelling van twee figuren in interactie.
Frans J. Joosen was een Nederlands kunstschilder, leerling van Rob Verbunt en Jan Asselbergs, lid van de Tilburgse Kunstvrienden en oprichter (en tot 1972 voorzitter) van de Kunstcontactgroep “Oosterhout”. Zijn oeuvre bestaat voornamelijk uit figuurstukken, naakten, portretten en landschappen.
Het werk is gesigneerd, getiteld en gedateerd op de achterzijde door de kunstenaar zelf. Ingelijst met passe-partout, in goede staat.
Specificaties:
• Kunstenaar: Frans J. Joosen (F. Joosen)
• Titel: Het gesprek
• Jaar: 2007
• Techniek: gemengde techniek op papier
• Gesigneerd en gedocumenteerd (achterzijde)
• Ingelijst met passe-partout
• Conditie: goed