Timokerstens
  3. Ervaren verkoper
  5. Timokerstens

Timokerstens

Lid sinds 2024 / Raamsdonksveer, Nederland

1 aangeboden items / 1 verkochte items

Frans Joosen - Het gesprek kopen? Bied vanaf 40!
Frans Joosen (1932-2021) Nederlands Het gesprek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40