Frans Joosen (1932-2021)
Het gesprek
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 50 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |