Frans Nicolai - Zonder titel

Frans Nicolai - Zonder titel kopen? Bied vanaf 264!
Frans Nicolai - Zonder titel kopen? Bied vanaf 264!Frans Nicolai - Zonder titel kopen? Bied vanaf 264!
  • Frans Nicolai (1937)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2001
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
Incl. lijst105 x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een abstracte stelling die mooi in balans is dit werk behoort tot de beste 5% van deze kunstenaar zijn oeuvre
Conditie van het werk zeer goed conditie van de lijst tussen goed en zeer goed in

Frans Nicolai (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  nelleke1958
197 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
125 cm
105 cm
120 cm
100 cm