5. Frans Nicolai

Frans Nicolai (1937)

4 aangeboden items / 58 verkochte items

FA. (41 x Favoriet)

Frans NICOLAÏ (Domburg 1937 - ?)

Frans Nicolaï is opgegroeid aan de Zeeuwse kust. De zee heeft hem altijd getrokken, zoals in Den Haag waar hij zijn opleiding heeft gevolgd aan de (Koninklijke) Academe voor Beeldende Kunsten, en Friesland waar hij naartoe trekt met zijn vrouw. In het begin van zijn carrière werkte hij in de stijl van de Haagse School en liet hij zich inspireren door Co Westerik. Na een burn-out vond er een verschuiving plaats, in zijn abstracte expressieve landschappen kwamen geen mensen meer voor. In deze stijl heeft Nicolaï geschilderd tot in de laatste jaren van zijn leven.

4 aangeboden items van deze kunstenaar
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en grijs - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en grijs - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2001
Afmetingen86 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Rood en zwart - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2003
Afmetingen84 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Zwart en lichtpunt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Zwart en lichtpunt - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1998
Afmetingen85 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Met kam - Ingelijst kopen? Bied vanaf 15!

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Met kam - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2002
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst