Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Havengezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
De Vuurtoren van Harlingen of Harlinger Vuurtoren is de vuurtoren van de stad Harlingen in de provincie Friesland. Het licht van de vuurtoren werd in 1998 definitief gedoofd. De vaargeulen en havenmond waren aangepast waardoor de vuurtoren na 75 jaar zijn functie verloor. De vuurtoren is tegenwoordig in particulier bezit en is een eenkamerhotel. Gebouwd: 1920-1922, Architect: C. Jelsma. Gerestaureerd: 1998-1999, Architect: B. Pietersma. Hoogste uitkijkpunt: 24 meter boven gemiddeld hoogwater.
Eigenlijke beeld is 61 x 47 cm.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Komt uit voorraad kunstenaar zelf | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.