Frans Room - Vuurtoren Harlingen - kleurzeefdruk oplage 125 - Verkocht

Frans Room - Vuurtoren Harlingen - kleurzeefdruk oplage 125 kopen? Bied vanaf 50!
  • Frans Room (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

De Vuurtoren van Harlingen of Harlinger Vuurtoren is de vuurtoren van de stad Harlingen in de provincie Friesland. Het licht van de vuurtoren werd in 1998 definitief gedoofd. De vaargeulen en havenmond waren aangepast waardoor de vuurtoren na 75 jaar zijn functie verloor. De vuurtoren is tegenwoordig in particulier bezit en is een eenkamerhotel. Gebouwd: 1920-1922, Architect: C. Jelsma. Gerestaureerd: 1998-1999, Architect: B. Pietersma. Hoogste uitkijkpunt: 24 meter boven gemiddeld hoogwater.

Eigenlijke beeld is 61 x 47 cm.

Komt uit voorraad kunstenaar zelf

Frans Room (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23 )

Lid sinds 2017
512 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
47 cm
61 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 18:44
Eindtijd:14-03-2020 om 10:30
Fauzan
13 mrt. / 18:48
€ 50