Frans van de Staak - Frans van de Staak: 108, 1980

Frans van de Staak - Frans van de Staak: 108, 1980 kopen? Bied vanaf 33!
  • Frans van de Staak
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: zeefdruk

Afmeting beeld: 31 x 24,5 cm.

Oplage 1 van 13

Gesigneerd met potlood

Conditie: in goede staat, papier is licht vergeeld

Deze zeefdruk kan in overleg worden geleverd met (dubbel) passe-partout en een maatwerk lijst door Druktoets lijstenmakerij.

Het werk wordt aangetekend verzonden.

Frans van de Staak werd geboren op 25 oktober 1943 te Amsterdam als schoenmakers zoon. Na de H.B.S. volgde hij vanaf 1963 een opleiding aan de Nederlandse Filmacademie, en richtte het filmtijdschrift Cineécri op. Vanaf 1971 kwam hij als etser en graficus in de toenmalige contraprestatieregeling . Het actief bezig zijn met het filmmateriaal en het bij stukje en beetje opbouwen van de uiteindelijke film drukten hun stempel op zijn latere carrière vanaf het prille begin: 'filmmaken is knutselen' was zijn favoriete uitspraak. Zijn eerste films financierde hij vrijwel geheel uit eigen zak, d.w.z. wat hij spaarde van de BKR-regeling als graficus.De website: http://www.atelierfransvandestaak.nl toont een slideshow van zijn beeldend werk. Regisseur Kees Hin maakte in 2001 een documentaire in drie delen:" De laatste dagen van het atelier Frans van de Staak".

Frans van de Staak

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
Starttijd:11-12-2019 om 09:05
Eindtijd:22-12-2019 om 19:51
Openingsbod € 33
ObjectlocatieNederland