Frans van de Staak - Frans van de Staak: 140, 1983

Frans van de Staak - Frans van de Staak: 140, 1983 kopen? Bied vanaf 33!

Frans van de Staak

Favoriet
FA. (3)

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
  • Frans van de Staak
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Techniek: zeefdruk

Afmeting beeld: 32 x 34,5 cm.

Oplage 1 van 13

Gesigneerd met potlood

Conditie: in goede staat

Deze zeefdruk kan in overleg worden geleverd met (dubbel) passe-partout en een maatwerk lijst door Druktoets lijstenmakerij.

Het werk wordt aangetekend verzonden.

Frans van de Staak

Geplaatst door  Eleo
FA. (5)

139 verkochte items
Starttijd:11-12-2019 om 09:06
Eindtijd:22-12-2019 om 19:53
Openingsbod€ 33
ObjectlocatieNederland