Frans Van Leemputten - Het heengaan

Frans Van Leemputten - Het heengaan kopen? Bied vanaf 20!
Frans Van Leemputten - Het heengaan kopen? Bied vanaf 20!Frans Van Leemputten - Het heengaan kopen? Bied vanaf 20!Frans Van Leemputten - Het heengaan kopen? Bied vanaf 20!Frans Van Leemputten - Het heengaan kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  scpodo
FA. (1)

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Frans Van Leemputten (1850-1914)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1899
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 16 cm (h x b)
Lijst39 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het heengaan vanuit de kerk.

Prachtige potloodtekening van
Frans van Leemputten

Gesigneerd Frans leemputten 1899
Lijkt bijna op een foto.

Frans Van Leemputten (1850-1914)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  scpodo
FA. (1)

Lid sinds 2017
1 verkochte items
29 cm
39 cm
16 cm
26 cm
Starttijd:14-06-2018 om 14:51
Eindtijd:17-06-2018 om 19:13
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieValkenswaard, Nederland