| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Pastel/Krijt |
| Drager | Papier |
| Stijl | Realistisch |
| Onderwerp | Erotiek |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
The year of the comet
model Claire
voor veel bekende is Claire een begrip in Antwerpen
Frans van Roosmaelen Eeklo, 1943 - Antwerpen 2013 - compositie, gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 1986 Van Roosmaelen, pasteltekening op papier, 65x50 cm
zie en beoordeel u zelf
zonder lijst
Werk is in puntgave conditie.
word verzonden in een koker
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| in goede staat | |||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||