Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  - Verkocht

Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - Frans van Roosmaelen . In theThe year of the comet  kopen? Bied vanaf 1!
  • Frans Van Roosmaelen (1943-2013)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

The year of the comet
model Claire
voor veel bekende is Claire een begrip in Antwerpen
Frans van Roosmaelen  Eeklo, 1943 - Antwerpen 2013 - compositie, gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 1986 Van Roosmaelen, pasteltekening op papier, 65x50 cm
zie en beoordeel u zelf
zonder lijst
Werk is in puntgave conditie.

word verzonden in een koker

in goede staat
Binnen Nederland € 8,85