Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen - Verkocht

Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen kopen? Bied vanaf 1!Frans Van Roosmaelen - In the The year of the comet Frans van Roosmaelen kopen? Bied vanaf 1!
  • Frans Van Roosmaelen (1943-2013)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpErotiek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

The year of the comet
zeer erotische pasteltekening op papier, model Claire
Frans van Roosmaelen  Eeklo, 1943 - Antwerpen 2013 - compositie, gesigneerd en gedateerd rechtsonder: 1986 Van Roosmaelen, pasteltekening op papier, 60x40 cm
zie en beoordeel u zelf
zonder lijst
Werk is in puntgave conditie.

Binnen Nederland € 8,85