Frans van Straalen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Frans van Straalen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans van Straalen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frans van Straalen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frans van Straalen - Gemengde techniek op papier, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44619 verkochte items
Alle items van deze verkoper (461)
  • Frans van Straalen
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen61.5 cm x 43.5 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad is langs de rand boven en rechts vergeeld/verkleurd. Meerdere stofjes/vuiltjes achter het glas.

Frans van Straalen

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44619 verkochte items
61 cm
81 cm
43.5 cm
61.5 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-03-2020 om 12:11
Eindtijd:14-03-2020 om 22:31
Biedingen (5)
MarleenW
14 mrt. / 19:38
€ 15
Mar10
11 mrt. / 15:05
€ 10
Smulders-Smulders
11 mrt. / 15:05
€ 5
Mar10
11 mrt. / 00:34
€ 3
nelleke1958
09 mrt. / 15:16
€ 1