Frans van Straalen - Zonder titel - Verkocht

Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Frans van Straalen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Frans van Straalen
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1995
Techniek Acryl
Stijl Expressionistisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Conditie: zeer goed. Is ingelijst geweest tape rand vel, zie foto's.
Origineel.
Afmeting: afbeelding 66 x 46 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50

Frans van Straalen

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Privateartcollector
Lid sinds 2017
2773 verkochte items
Alle items (208)
57 cm
77 cm