Franscz Witte - Aquarel met penseel op papier, Boefjes - Ingelijst - Verkocht

Franscz Witte - Aquarel met penseel op papier, Boefjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Franscz Witte - Aquarel met penseel op papier, Boefjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Aquarel met penseel op papier, Boefjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Franscz Witte - Aquarel met penseel op papier, Boefjes - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Franscz Witte (1935)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.6 cm x 19 cm (h x b)
Lijst41.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Administratieve code:

QQFRCZ

Het blad heeft lichte golving. Het glas is vuil.

Franscz Witte (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (323)

Lid sinds 2010
45419 verkochte items
Alle items van deze verkoper (663)
31 cm
41.5 cm
19 cm
16.6 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:12-12-2019 om 11:44
Eindtijd:21-12-2019 om 19:06
ZOWEE
18 dec. / 10:20
€ 1