Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die Nacht - Verkocht

Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die Nacht kopen? Bied vanaf 24!
Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die Nacht kopen? Bied vanaf 24!Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die Nacht kopen? Bied vanaf 24!Franz Graw - Twee handgesigneerde offsetlithografien: Der Bettler, Die Nacht kopen? Bied vanaf 24!
  • Franz Graw (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Twee handgesigneerde offsetlithografien
  • Kunstenaar: Franz Graw
  • Titels: Der Bettler, Die Nacht
  • Genummerd: 65/100 en 71/100
  • Afmetingen: 30 x 21 cm

Franz Graw (1964)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1397 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
21 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2022 om 19:13
Eindtijd:20-12-2022 om 20:19
svangent
14 dec. / 20:14
€ 24