Franz Lauter - It's all about cats.... - Verkocht

Franz Lauter - It's all about cats.... kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Franz Lauter - It's all about cats.... kopen? Bied vanaf 85!Franz Lauter - It's all about cats.... kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

1983 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1094)
  • Franz Lauter (1947)
Jaartal2002
DragerJapans Papier
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage162/200
Zeer fraai uitgevoerd werk van Franz L. Lauter. Het werk verkeert in perfecte conditie en is gdrdukt op perkament-achtig papier. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.Dit werk komt het best tot zijn recht als u hem verdiept laat inlijsten. Wij kunnen het inlijstwerk voor u uitvoeren.

Franz Lauter (1947)

Alle items van deze kunstenaar(13)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (83)

1983 verkochte items
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 12:29
Eindtijd:15-03-2020 om 21:51
Estherrijkee
13 mrt. / 15:24
€ 85