Franz Lauter - zonder titel maar met lijst!

Franz Lauter - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 265!
Franz Lauter - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 265!Franz Lauter - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 265!
  • Franz Lauter (1947)
Jaartal1999
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 42.5 cm (h x b)
Lijst80 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel en kleurrijk werk van Franz Lauter, kunstenaar en chef-kok. Het werk is in zeer goede staat. Het werk heeft een lijst. De werken zijn het voorbeeld geweest in van een serie zeefdrukken. U kunt het werk direct ophangen. De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Franz Lauter (1947)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
69 cm
80 cm
42.5 cm
53 cm
Starttijd:13-08-2022 om 12:13
Eindtijd:27-08-2022 om 22:41
Openingsbod € 265
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier