Fred van Leeuwen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Fred van Leeuwen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Fred van Leeuwen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Fred van Leeuwen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Fred van Leeuwen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!Fred van Leeuwen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43409 verkochte items
Alle items van deze verkoper (597)
  • Fred van Leeuwen
Jaartal1982
IngelijstIngelijst
Afmetingen180 cm x 120 cm (h x b)
Lijst183 cm x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Minuscuul plekje verfverlies in het lila-kleurig vlak boven.

Fred van Leeuwen

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43409 verkochte items
123 cm
183 cm
120 cm
180 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-01-2020 om 16:03
Eindtijd:26-01-2020 om 20:09
Biedingen (3)
gijsboudens
22 jan. / 12:22
€ 200
Anneteke
22 jan. / 12:22
€ 193
Anneteke
18 jan. / 15:17
€ 150