Frederic Vidalens - Quilles - litho handgesigneerd - Verkocht

Frederic Vidalens - Quilles - litho handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Frederic Vidalens
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Frédéric Vidalens

1925

Quilles

mooie kleurlithografie op Buettenpapier

handgesigneerd en genummerd

oplage 175

in goede staat

Frederic Vidalens

Geplaatst door  bone
FA. (14)

865 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:06-10-2014 om 12:20
Eindtijd:12-10-2014 om 12:20
barb52
08 okt. / 17:41
€ 1