Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSITIE Handgesign.

Friedrich Geiler - Kleurengiclee GEOMETRISCHE COMPOSITIE Handgesign. kopen? Bied vanaf 65!
  • Friedrich Geiler (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen72 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Friedrich Geiler.
Afmeting blad 72 x 61 cm in nieuwstaat.
Handgesigneerd EA exemplaar
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Friedrich Geiler (1946)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Hans1951
1276 verkochte items
Alle items van deze verkoper (46)
61 cm
72 cm
Starttijd15-1-2024 om 8:37
Eindtijd28-1-2024 om 21:09
Openingsbod € 65
ObjectlocatieSneek,  Nederland