Frits Kloppers - Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid - Verkocht

Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid kopen? Bied vanaf 160!
Beeld / Object

Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid kopen? Bied vanaf 160!Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid kopen? Bied vanaf 160!Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid kopen? Bied vanaf 160!Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid kopen? Bied vanaf 160!Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid kopen? Bied vanaf 160!Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid kopen? Bied vanaf 160!Frits Kloppers: Gepatineerd en handbeschilderd betongips, Gerechtigheid kopen? Bied vanaf 160!
  • Frits Kloppers (1959)
Type kunstwerk Beeld / Object

Titel: Gerechtigheid
Jaartal: niet gedateerd
Afmetingen blad: 72,5 cm x 40 cm x 24 cm
Gesigneerd: Nee
Materiaal: Gepatineerd en handbeschilderd betongips
Gewicht: 8 kg.
Conditie: In zeer goede staat. (1 klein stipje verfverlies)

Administratieve code:

QQKV

ZZBEE

Frits Kloppers (1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52179 verkochte items
Alle items (0)