Frits Kloppers - Zeefdrukje uit de serie Niet Netjes - Verkocht

Frits Kloppers - Zeefdrukje uit de serie Niet Netjes kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Frits Kloppers (1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2005
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage73/150
Zeefdrukje uit de serie Niet Netjes Afbeelding 9x15cm papiermaat 20x30cm
Binnen Nederland € 8,15

Frits Kloppers (1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  jabelart
Lid sinds 2018
7 verkochte items
20 cm
30 cm