Frits Maris - Vaas met gele en witte bloemen

Frits Maris - Vaas met gele en witte bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Frits Maris - Vaas met gele en witte bloemen kopen? Bied vanaf 150!Frits Maris - Vaas met gele en witte bloemen kopen? Bied vanaf 150!
  • Frits Maris (1873-1935)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Drager Paneel
Stijl Romantisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Frits Maris, een neef van de beroemde gebroeders Maris, bezocht de Haagse academie en kreeg daarnaast les van Willem Maris en Jan Toorop.
Frits Maris schilderde vooral veel bloem- en fruit stillevens.
ConditieRedelijk
Scheurtje in het paneel
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Den helder, Nederland

Frits Maris (1873-1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  AnnemarieNuijens
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (1)
32 cm
38 cm
29 cm
35 cm