AnnemarieNuijens
  3. Ervaren verkoper
  5. AnnemarieNuijens

AnnemarieNuijens

Lid sinds 2025 / Den Helder, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Frits Maris - Vaas met gele en witte bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Frits Maris (1873-1935) Nederlands Vaas met gele en witte bloemen
Afmetingen 38 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150