Frits Maris (1873-1935)
Vaas met gele en witte bloemen
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 38 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |