Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op paneel, ingelijst: Zeilboten in de jachthaven - 1988

Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op paneel, ingelijst: Zeilboten in de jachthaven - 1988 kopen? Bied vanaf 399!
Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op paneel, ingelijst: Zeilboten in de jachthaven - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op paneel, ingelijst: Zeilboten in de jachthaven - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op paneel, ingelijst: Zeilboten in de jachthaven - 1988 kopen? Bied vanaf 399!Gabriel Ben-Chaim - Acrylverf op paneel, ingelijst: Zeilboten in de jachthaven - 1988 kopen? Bied vanaf 399!
  • Gabriel Ben-Chaim (1940)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1988
Techniek Acryl
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 97 cm (h x b)
Incl. lijst 69 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Bijzonder acrylverf op paneel van Gabriel Ben-Chaim. Hij heeft geschilderd op allemaal schuin omhoogstaande latjes waardoor je dit bijzondere effect krijgt.  Afmetingen incl lijst: H69 x b107cm. Afmetingen voorstelling: H59 x b97cm. Het werk is, links onder en achterop, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met een kleine kunstkoerier(Swift).

De voorstelling is in zeer goede staat. Op de rand van de lijst zitten wat beschadigingen.

Gabriel Ben-Chaim (1940)

Israëlisch Israëlisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  KiewitKunst
6459 verkochte items
Alle items van deze verkoper (736)
107 cm
69 cm
97 cm
59 cm