Gaby Bovelander - Untitled - Verkocht

Gaby Bovelander - Untitled kopen? Bied vanaf 450!

Verkoopprijs: € 414,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gaby Bovelander - Untitled kopen? Bied vanaf 450!Gaby Bovelander - Untitled kopen? Bied vanaf 450!Gaby Bovelander - Untitled kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  dutchsoulbr
FA. (1)

9 verkochte items
  • Gaby Bovelander (1931)
Jaartal1975
DragerPaneel
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 78 cm (h x b)
Lijst50 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Werk uit 1975 van Gaby Bovelander (1931-2020)

Voorzien van een door de kunstenares zelf gemaakte lijst

Gesigneerd: rechtsonder en verso.
Werk van Gaby Bovelander  is te zien in het Noord Veluws Museum en het CODA museum in Apeldoorn

zie foto's

Gaby Bovelander (1931)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  dutchsoulbr
FA. (1)

9 verkochte items
79 cm
50 cm
78 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 414,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-05-2021 om 11:00
Eindtijd:29-06-2021 om 13:16
HansT
29 jun. / 09:48
€ 360