dutchsoulbr
  5. dutchsoulbr

dutchsoulbr

Lid sinds 2016 / Ede, Nederland

2 aangeboden items / 10 verkochte items

Joop Visser - Strand bij Ocean Breeze kopen? Bied vanaf 55!
Joop Visser (1946) Nederlands Strand bij Ocean Breeze
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen17 x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 55
Octave DeConinck - Rijnhaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 75!
Octave DeConinck (1894-1974) Nederlands Rijnhaven Rotterdam
TechniekLitho
Afmetingen38 x 61 cm (h x b)
€ 75