Geert Jan Jansen - Judith I (in de stijl van Gustav Klimt) - Verkocht

Geert Jan Jansen - Judith I (in de stijl van Gustav Klimt) kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 500,00

Geplaatst door  IvoBurger

Lid sinds 2019
11 verkochte items
  • Geert Jan Jansen (1944)
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen69 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Schilderij van Geert Jan Jansen in de stijl van Gustav Klimt

geen beschadigingen

Geert Jan Jansen (1944)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  IvoBurger

Lid sinds 2019
11 verkochte items
35 cm
69 cm
Dit item is verkocht voor 500,00
Starttijd:31-03-2019 om 14:21
Eindtijd:06-04-2019 om 19:48
Biedingen (16)
Sylvia1953
06 apr. / 19:42
€ 500
diongilissen
06 apr. / 19:42
€ 480
Sylvia1953
06 apr. / 19:40
€ 460
diongilissen
06 apr. / 19:40
€ 440
Sylvia1953
06 apr. / 19:37
€ 420
diongilissen
06 apr. / 19:35
€ 400
Sylvia1953
06 apr. / 19:34
€ 380
diongilissen
06 apr. / 19:34
€ 360
Sylvia1953
06 apr. / 19:34
€ 340
diongilissen
06 apr. / 19:34
€ 320
Sylvia1953
06 apr. / 19:28
€ 300
diongilissen
06 apr. / 19:28
€ 280
Sylvia1953
06 apr. / 19:27
€ 260
diongilissen
06 apr. / 19:27
€ 240
Sylvia1953
06 apr. / 15:35
€ 220
keesrutten
31 mrt. / 21:07
€ 200