Gena - Fantasy World - Verkocht

Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!Gena - Fantasy World kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Gena
FA. (18)

251 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Gena (1982)
Jaartal2020
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig -direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 60x140cm3D

Origineel Schilderij 3D

Gena (1982)

Alle items van deze kunstenaar(19)
Geplaatst door  Gena
FA. (18)

251 verkochte items
140 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-10-2020 om 21:22
Eindtijd:27-10-2020 om 20:15
EugeneMinneboo
25 okt. / 14:25
€ 250