Gena - Flowers - Verkocht

Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!

Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!
  • Gena (1982)
Jaartal2023
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen80 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat: 80x120cm 3D
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 11,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Gena (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (14)

Geplaatst door  Gena
303 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
120 cm
80 cm

ObjectlocatieHengelo,  Nederland
Starttijd23-9-2023 om 11:04
Eindtijd28-9-2023 om 19:54
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken