Gena Genadyj - Gena Genadyj acryl op doek ABSRACT - Verkocht

Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!

Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!Gena Genadyj    acryl op doek   ABSRACT kopen? Bied vanaf 100!
  • Gena Genadyj (1982)
Type kunstwerk Schilderij

Prachtig abstract en kleurrijk werk van deze kunstenaar.

120 x 80 cm.

Kleine beschadigingen aan de zijkanten, deze kunnen worden weg gewerk met een lijst. Zie foto s.

Liefst ophalen of veilig laten bezorgen door een koerier in Nederland of Belgie, andere landen in overleg.