| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Prachtig abstract en kleurrijk werk van deze kunstenaar.
120 x 80 cm.
Kleine beschadigingen aan de zijkanten, deze kunnen worden weg gewerk met een lijst. Zie foto s.
Liefst ophalen of veilig laten bezorgen door een koerier in Nederland of Belgie, andere landen in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |