Gena - Tree of Life - Verkocht

Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!

Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!Gena - Tree of Life kopen? Bied vanaf 150!
  • Gena (1982)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2020
Techniek Acryl
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Origineel unique schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf Amsterdam op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 60x120cm
Origineel Schilderij

Gena (1982)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (17)

Geplaatst door  Gena
312 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
120 cm
60 cm