Arie Zwart - Straatje Tossa de Mar
Johannis Hartung - Lithografie Flower Butterfly
Corneille - Corneille Guillaume – Gesigneerde litho ‘Zonder Titel’
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||
Een echte WINE ART ORIGINAL 2023 - NIEUW - Pop Art Collection “WINE Girls” - Wine Art Gallery Afwerking: Glans vernis Aangeboden door de kunstenaar zelf! Je mag altijd een kijkje komen nemen in de gallery! (neem dan contact op via de website www.geoffreywijn.nl) Geïnspireerd door vriendschap, vriendinnen, familie, genieten van het leven, drank en gezelligheid."Het maken van kunst is m'n leven" Geoffrey Wijn: internationaal kunstenaar Onder dat levensmotto maakt kunstenaar Geoffrey Wijn (Singapore, 1968) prachtige kunst die velen aanspreekt. Na in 1996 te zijn afgestudeerd aan de Hogeschool van de Kunsten startte Geoffrey Wijn zijn carrière als kunstenaar. Met zijn Live!Art is Geoffrey doorgebroken en een graag geziene gast bij allerlei events. Het “on thé spot en snel” een kunstwerk creëren door zich te laten inspireren door de gebeurtenissen van dat ene moment is het handelsmerk van Geoffrey geworden. (combinaties van spuitwerk en acryl) wordt gesigneerd met zijn artiestennaam ‘Wine’. Dit schilderij is "in de studio" vervaardigd als vrij werk en is dus een WINE ART ORIGINAL geïnspireerd op het leven. UNIEK werk - er bestaan niet twee exact dezelfde exemplaren. Een Limited Edition €€€€ voor je collectie. Voor nu.....Enjoy your Wine! Lets do this! Grtzzzz Geoffrey Wine | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roosendaal, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.