George Brecht - Drip Music

George Brecht - Drip Music kopen? Bied vanaf 1!

George Brecht - Drip Music

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Siebrand Weitenberg - Tafa kopen? Bied vanaf 50!

Siebrand Weitenberg - Tafa

  • Openingsbod € 50
Jan Dijker - aquarel kopen? Bied vanaf 75!

Jan Dijker - aquarel

  • Openingsbod € 75
Albert Saverys - Stilleven kopen? Bied vanaf 2000!

Albert Saverys - Stilleven

  • Openingsbod € 2000

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • George Brecht (1926-2008)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2018
TechniekVaria
Afmetingen18 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
George Brecht
single
Uitgever; Slowscan edition nr.
Oplage; 150 exemplaren
Foto op Cover; George in zijn atelier, 1994

George Brecht (1926-2008)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
18 cm
18 cm

Dit item is verkocht voor 3,45(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-07-2021 om 10:48
Eindtijd:25-07-2021 om 12:37

Biedingen (2):

Nicolaj
25 jul. / 11:41
€ 3
FVZ093
25 jul. / 10:10
€ 1