950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Jaartal | 2002 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 30 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Pandemie-tip: in overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 20-8-2023 om 9:21 |
Eindtijd | 3-9-2023 om 10:15 |