Een origineel werk van de Nederlandse kunstenaar George Heidweiller (1963). -Gemengde techniek van collage en acrylverf op dik papier / karton. -Gesigneerd middenonder. Jaartal onbekend. -Het werk zit achter glas. Dit glas is aan de randen rondom het karton vastgesmolten. Het is dus geen losse glasplaat. -Afmetingen: 58½ x 30 x 2 cm. -Herkomst: Uit een inboedel. -Conditie: Het werk is in goede staat. Het glas heeft rechtsboven een beschadiging. Het glas is in de hoek gebarsten en vlak daaronder is een stukje glas weg (zie de 5e en 8e foto). Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
(Wij bieden ook 3 zeefdrukken van George Heidweiller ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”).
Informatie over de kunstenaar: George Heidweiller (Beverwijk, 15 mei 1963) is een Nederlandse schilder, zeefdrukker, en collagist. George Heidweiller groeide grotendeels op in New York, Curaçao en Suriname alvorens de familie terugkeerde naar Nederland. Hij begon in 1981 aan zijn studie aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag. Na afronding van zijn opleiding vestigde hij zich in Amsterdam. Op zijn drieëntwintigste vond zijn eerste expositie plaats bij Millers Gallery. George Heidweiller maakte vele reizen. Na nog een jaar lang reizen door India, waar hij zijn levendige kleurgebruik oppikte, keerde Hij terug naar Amsterdam en maakte daar op grote schaal collages. Heidweiller begon toen ook zeefdrukken te maken en hij besloot een eigen zeefdruk-studio te beginnen, niet alleen om zijn eigen werk te maken, maar ook dat van kunstenaars zoals Paul Blanca, Herman Brood en Peter Klashorst. Naast zijn eigen werk assisteerde hij Herman Brood bij diens project van het beschilderen van tramlijn 2 in opdracht van Fame. Sinds 2007 maakt hij zgn. “Cityscapes”. Met behulp van verschillende technieken maakt hij doeken van afbeeldingen van denkbeeldige steden.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze voorkeur. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk: 20,00 euro.
Goed
Het werk is in goede staat. Het glas heeft rechtsboven een beschadiging. Het glas is in de hoek gebarsten en vlak daaronder is een stukje glas weg (zie de 5e en 8e foto). Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk.
Tot 5 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 20,00
€ 20,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00