| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Acryl |
| Drager | Paneel |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 60 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dit bijzondere schilderij van de kunstenaar George Heidweiller ,heeft hij verschillend materiaalgebruikt en diverse beeldelementen tot een spannend geheel gesmeed. Het schilderij is geschilderd op hout en heeft de afmetingen van 60x60x2,5cm . Deze serie word ook aangeboden op kunstuitleen.nl Conditie in goede staat . Kan worden opgestuurd.
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||