George Heidweiller - Portret van een Schedel - Verkocht

George Heidweiller - Portret van een Schedel kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

George Heidweiller - Portret van een Schedel kopen? Bied vanaf 20!George Heidweiller - Portret van een Schedel kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  ponsmeister

Lid sinds 2019
4 verkochte items
  • George Heidweiller (1963)
Jaartal1993
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuk klein werkje uit 1993. Gemaakt voor het kunstproject Supermarkt. Een pop-up kunstsupermarkt in de  Nieuwe Spiegelstraat in Amsterdam. Het project liep een aantal weken.
Zó van het rek gepakt, nu nog in originele verpakking. Etiket is ook gesigneerd door de kunstenaar.

Altijd in originele verpakking gehouden

George Heidweiller (1963)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  ponsmeister

Lid sinds 2019
4 verkochte items
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:18-05-2019 om 14:33
Eindtijd:01-06-2019 om 21:50
Biedingen (2)
robelco
31 mei / 16:13
€ 25
D-Art
26 mei / 22:37
€ 20