George Heidweiller - "portretten" - Verkocht

George Heidweiller - "portretten" kopen? Bied vanaf 30!
George Heidweiller - "portretten" kopen? Bied vanaf 30!George Heidweiller - "portretten" kopen? Bied vanaf 30!
  • George Heidweiller (1963)
Jaartal1989
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 35 cm (h x b)
Lijst25 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vroeg werkje van de kunstenaar. Vrolijke kleuren. De invloed van zijn leermeester Herman Brood is hier nog goed te zien.

George Heidweiller (1963)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  ponsmeister

Lid sinds 2019
4 verkochte items
35 cm
25 cm
35 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:18-05-2019 om 14:41
Eindtijd:01-06-2019 om 22:00
Maison_d_art
31 mei / 23:15
€ 30