George Jan Dispo - George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd - Verkocht

George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!George Jan Dispo 1922-1973 olieverf "Amsterdam Munttoren in de zon" gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • George Jan Dispo (1922-1973)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

Schilder :  George Jan Dispo 1922-1973
Titel/Voorstelling: " Amsterdam Munttoren in de zon "
Datering: omstreeks 1960
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 25 x 30 cm (beeldmaat)  en 35 x 40 cm (in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Kunstschilder George Jan Dispo werd op 14 juli 1922 geboren in Den Haag en hij overleed in Voorburg op 21 september 1973.Hij woonde en werkte in Den Haag. Leerling van zijn vader J.L. Dispo en van de Akademie v. Beeldende Kunst in Den Haag o.l.v. A.J. van "t Hof en H.C. Pieck. Dispo is kunstschilder in romantische trant stadsgezichten.Oud Stadsgezicht van Delft met de grote kerk op de achtergrond. Aan beide zijden oude herenhuizen/winkel en bruggen over de gracht/bomen en wandelende personen

George Jan Dispo (1922-1973)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (115)