George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek

George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!
George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!George Tielens - Limburgse boerderij - Olie op doek kopen? Bied vanaf 150!
  • George Tielens (1888-1950)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Realistisch
Onderwerp Historisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst 45 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverf op doek door George Tielens
Voorstelling van een Limburgse boerderij in vakwerkstijl
Gelijst, doekmaat 30x46, lijstmaat 45x61
Gesigneerd l.o.: 'Tielens'
Herkomst: Sittardse erfenis
Doek heeft minuscuul gaatje, rechts naast schoorsteen, onder witte nokpannen. Het werk verdient een schoonmaaktbeurt, is aangeslagen door de tijd.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

George Tielens (1888-1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
3509 verkochte items
Alle items (32)
61 cm
45 cm
46 cm
30 cm