Georges de Geetere - Maria - Verkocht

Georges de Geetere - Maria kopen? Bied vanaf 50!

Georges de Geetere - Maria kopen? Bied vanaf 50!Georges de Geetere - Maria kopen? Bied vanaf 50!Georges de Geetere - Maria kopen? Bied vanaf 50!Georges de Geetere - Maria kopen? Bied vanaf 50!Georges de Geetere - Maria kopen? Bied vanaf 50!Georges de Geetere - Maria kopen? Bied vanaf 50!Georges de Geetere - Maria kopen? Bied vanaf 50!
  • Georges de Geetere (1859-1929)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1927
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 75 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het werk heeft jarenlang in huiskamers gehangen. Het kader is licht beschadigd.
Het werk kan in België en Zuid-Nederland aan huis geleverd worden voor een redelijke prijs.

ConditieBeschadigd
Kader is beschadigd en het werk was onderhevig aan de conditie's van huiskamers.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wellen, belgium, België

Georges de Geetere (1859-1929)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  ericpanis
Lid sinds 2025
4 verkochte items
Alle items (0)