Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) - Verkocht

Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!
Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!
  • Ger Nooy (1920-1988)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 55.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Info ontleend aan RKD:
Nooy, Gerrit Jan Reinier 1920-1988
Signeerde: Ger Nooij

Gerrit Jan Reinier Nooij werd op 16 oktober 1920 in Den Haag geboren en overleed op 20 januari 1988 in Den Haag.
Hij was pentekenaar, schilder, aquarellisten pen-tekenaar.Ger Nooij werkte o.a. in Hilversum van 1957 tot 1969.

Plaats/titel en jaartal staan vermeld op de aquarel/tekening, maar de plaats kan ik niet met zekerheid duiden.

Ger Nooy (1920-1988)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

646 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
55.8 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-02-2021 om 20:07
Eindtijd:07-03-2021 om 16:10
erikpragt
03 mrt. / 13:27
€ 35