Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) - Verkocht

Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!Ger Nooy - zomerse tuin bij hotel Kraijenstein te Rozendaal (?) kopen? Bied vanaf 35!
  • Ger Nooy (1920-1988)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 55.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Info ontleend aan RKD:
Nooy, Gerrit Jan Reinier 1920-1988
Signeerde: Ger Nooij

Gerrit Jan Reinier Nooij werd op 16 oktober 1920 in Den Haag geboren en overleed op 20 januari 1988 in Den Haag.
Hij was pentekenaar, schilder, aquarellisten pen-tekenaar.Ger Nooij werkte o.a. in Hilversum van 1957 tot 1969.

Plaats/titel en jaartal staan vermeld op de aquarel/tekening, maar de plaats kan ik niet met zekerheid duiden.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Ger Nooy (1920-1988)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KunstkamerZandvoort
679 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
55.8 cm
42 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd26-2-2021 om 20:07
Eindtijd7-3-2021 om 16:10
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken