Albert Saverys - Schaatsers op de Leie
Emil Orlik - Een handel (Galicië). Ets en vernis mou, rond 1921
Piet de Schepper - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Corneille - Litho, Heure tardive - Ingelijst
Type kunstwerk | Multimedia |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Multimedia |
Afmetingen | 41.5 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Hoes is immer in gesloten map bewaard. De LP is altijd apart bewaard en nooit gedraaid. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.