Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst

Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Gerard Altmann - Olieverf op doek, Koe bij poldersloot - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
  • Gerard Altmann (1877-1940)
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 53.5 cm (h x b)
Lijst50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai impressionistisch landschap met koe, door kunstschilder Gerard Altmann, Het werk is vervaardigd met olieverf op doek. Altmann wordt gerekend tot de late Haagse School. Hij heeft het werk hier linksonder gesigneerd.

Het werk is in zeer goede staat. Enkel rechtsboven in de hoek wat zeer lichte oppervlakteschade.

Gerard Altmann (1877-1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46918 verkochte items
Alle items van deze verkoper (649)
66 cm
50 cm
53.5 cm
38 cm
Sluit over 5d 21u 26m 57s
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:23-11-2022 om 09:18
Eindtijd:04-12-2022 om 20:04