Gerard Schaperkotter - schäperkotter - COBRA KIPPEN - OLIEVERF - Verkocht

schäperkotter - COBRA KIPPEN - OLIEVERF kopen? Bied vanaf 125!

schäperkotter - COBRA KIPPEN - OLIEVERF kopen? Bied vanaf 125!schäperkotter - COBRA KIPPEN - OLIEVERF kopen? Bied vanaf 125!
  • Gerard Schaperkotter (1914-2006)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944

GERARD SCHÄPERKOTTER

COBRA KIPPEN - dier FIGUREN

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 60 X 100

GESIGNEERD ACHTER OP SPIE

ZONDER LIJST  - GOEDE STAAT

verzenden 8 euro aangetekend - halen is beter ivm formaat