Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM - Verkocht

Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM kopen? Bied vanaf 40!Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM kopen? Bied vanaf 40!Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM kopen? Bied vanaf 40!Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM kopen? Bied vanaf 40!Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM kopen? Bied vanaf 40!Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM kopen? Bied vanaf 40!Gerardus Emaus de Micault - BOSCH BIJ BENTHEIM kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Gerardus Emaus de Micault (1798-1863)
TypeGrafiek tot 1900
Jaartal1861
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 22 cm (h x b)
Lijst30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Doorwerkte ets van de 19e eeuwer Emaus de Micault in uitstekende staat. L.o. met potlood Emaus de Micault, r.o. met potlood Bosch bij Bentheim. In de plaat l.bov. G.Emaus  f 1861.
(in de foto's enige reflectie).

Gerardus Emaus de Micault (1798-1863)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  loverendale
FA. (18)

499 verkochte items
38 cm
30 cm
22 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-11-2019 om 11:34
Eindtijd:29-06-2020 om 20:50
gbperik053
29 jun. / 19:17
€ 35