Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek.

Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!
Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!Gerardus Johannes Ernens - Bosbeek. kopen? Bied vanaf 100!
  • Gerardus Johannes Ernens (1935)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 82 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Opvallend werk qua formaat van Ernens(1935-2020) in goede staat zonder lijst. Met paletmes pasteus geschilderd. Beïnvloed door Jan Bevort en was net als hij ook lid van The International School of fine  Art.
Zijn werk is en wordt internationaal aangekocht.
Er is een eenvoudige vurenhouten lijst omheen geplaatst.
Heel licht craquelé.
Binnen Nederland € 5,75
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

Gerardus Johannes Ernens (1935)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Bernardenbeppie
Lid sinds 2020
537 verkochte items
Alle items (20)
32 cm
82 cm
30 cm
80 cm