Gerdine Duijsens-Kroezen - Flight of the Bumblebee
Omschrijving
Gerdine Duijsens-Kroezen
Type kunstwerk
Jaartal
2004
Techniek
Acryl
Drager
Canvas (Doek)
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Op Spieraam
Afmetingen
150 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Dit schilderij van Gerdine Duijsens-Kroezen is gemaakt in haar atelier van haar huis met uitzicht op haar eigen tuin. Een veld met zonnebloemen en hommels vormden de inspiratie.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nootdorp, Nederland
koeriersdienst